Skocz do zawartości

Zdjęcie

[ON] Rekrutacja Tutor Team

• Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ZaaN

ZaaN

Gracz Tastria.pl

• Game Master
  • 109 postów

Napisano 28 lipiec 2018 - 12:30

2wNaMof.png

Tutorzy servera Tastrii, są to gracze, którzy posiadają przedrostek [TuT] w grze, oraz rangę specjalną na forum. Ich głównymi zadaniami jest pomoc graczowi w ciężkich sytuacjach, wymianach, ale nie tylko. Z racji na to, że Tutor Team nie zawsze się sprawdza jak powinien, u nas każda osoba indywidualnie odpowiada za to co robi. Za pomoc, oraz działanie na korzyść servera otrzyma nagrodę, natomiast za złamanie zasad, czy też niszczenie opinii o serverze - karę. Za skład i zadania osób posiadających tą rangę, odpowiada administracja i wszelkie pytania, wątpliwości, oraz tym podobne, należy kierować do nich, jednak będą też inne osoby do pomocy. Każdy Tutor jest także graczem i ma pełne prawo nim być. Ranga jest na tej samej postaci, na której się gra.

Jak mogę nim zostać?

Napisz prywatną wiadomość do  ZaaN  {stwórz temat zbiorowy} z tematem "Tutor - Nick" [np. "Tutor - Sathian"] gdzie zaprezentujesz się najlepiej jak umiesz. Ja nie lubię jakiś wzorków, czy śmiesznych grafik. Podanie ma mi pokazać jaki jesteś Ty, a nie jakie potrafisz stronki z grafikami czy recenzjami znaleźć. Nie chcę też by podanie było 20'sto stronicowym wywodem. Przedstaw podstawowe informacje o sobie, opisz siebie, zachęć osoby czytające do swojej osoby, daj kontakt, powiedz czy masz mikrofon, czy masz TSa, discorda.

Etap numer dwa to oczywiście rozmowa już z Nami na TS3. Podczas niej rozmawiamy na różne tematy. Nie ma nic określonego, jest to pierwsze zapoznanie się z Wami. Możemy gadać nawet o tym co robiliśmy w sobotę tydzień temu, nie ważne. Zaznaczymy, że nie chcemy sztywniaków w Teamie. Chcę mieć ludzi, spoko ludzi, którzy rozumieją sytuacje, z którymi pogada się ogólnie, a nawet zagra w inne gry. Przede wszystkim to nie możecie się stresować, ani sztywno gadać. Chcemy ludzi szczerych.

Od kandydata oczekujemy

➺ Sprawny mikrofon,

Min. 80 poziom postaci,

➺ Systematycznej pomocy użytkownikom,

Kultury osobistej, umiejętności pracy w grupie oraz samodyscypliny,

Znajomość poprawnej polszczyzny,

Obecności, min. 3/4 godzin dziennie w grze,

➺  Min. 15 postów na forum.

Wzór Podania

➺  Imię:

➺ Wiek:

➺ Nick z gry:

➺ Dlaczego chcesz zostać tutorem ?

➺ Jak wyobrażasz sobie swoją pracę?

➺ Dlaczego mamy akurat Ciebie wybrać na te stanowisko ? (Rozpisz się, czym więcej podasz powodów tym lepiej)

➺ Opowiedz coś o sobie.

• Sathian, WujekDedzio i Wietnam lubią to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych