Skocz do zawartości

Zdjęcie

Liczebność graczy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wojtus69PL

Wojtus69PL

Gracz Tastria.pl

• Początkujący
  • 4 postów

Napisano 28 marzec 2018 - 23:28

Witajcie, czy jest jakiś sposób aby sprawdzić aktualną/dzienną liczbę graczy? Dużo osób z listy znajomych/gildii pisało mi, że serwer się powoli sypie i faktycznie znikneli, ale nie wiem czy to prawda i chciałem przez parę dni poobserwować ile graczy aktywnych jest dziennie powiedzmy.

#2 Kajster

Kajster

Gracz Tastria.pl

• Gracz Tastria.pl
  • 70 postów

Napisano 29 marzec 2018 - 04:25

Cześć, nie ma takiej możliwości niestety na serwerze jedynie kto ci może powiedzieć to jest sam administrator, ludzie uciekają? Okej ale na ich miejsce przychodzą nowi wiec moim zdaniem to sie wyrównuje i nadal gra dość sporo graczy.

Użytkownik Kajster edytował ten post 29 marzec 2018 - 10:52

#3 Bolczus

Bolczus

Gracz Tastria.pl

• Wierny Gracz
  • 113 postów

Napisano 29 marzec 2018 - 07:55

To jest normalne tak zwana migracja serwerowa 

#4 mattt

mattt

Gracz Tastria.pl

• Wierny Gracz
  • 125 postów

Napisano 29 marzec 2018 - 10:52

A ja uważam, że liczba graczy się zwiększyła. Nie trzeba mieć licznika, wystarczy zalogować się do m1 ch1 jinno i samemu popatrzeć czy się coś dzieje:)

Drwal zawodowy! 43 Cm w bicu 21 w naganiaczu .i.

Coś o mnie : 22 lata przystojniak od urodzenia. Od 12 roku życia zostałem drwalem za namową ojca leśniczego. Żadna kłoda mi nie straszna, czy ta wielka i twarda czy ta sucha i leżąca. WYRYWAM WSZYTKO NAWET NAJTWARDSZE CHWAŚCIORY, KMWTW. 

Sprzęt: FISKARS X27 

Pilarka STIHL MS 880 (polecam świetnie sobie radzi)

#5 Kajster

Kajster

Gracz Tastria.pl

• Gracz Tastria.pl
  • 70 postów

Napisano 29 marzec 2018 - 10:54

Masz racje, zdecydowanie sytuacja sie poprawiła co było miesiąc temu a teraz to niebo a ziemia.

#6 Kicha

Kicha

Właściciel Tastria.pl

• Właściciel Tastria.pl
  • 514 postów
  • Gadu-Gadu:brak

Napisano 30 marzec 2018 - 10:15

Jest to takie zjawisko jak migracja między serwerami. Był etap gdzie graczy było znacznie mniej, jednak jest to chwilowe. Od kilku tygodni serwer notuje znaczny wzrost liczby graczy. Jeśli chodzi o liczbę Online, w zależności od sposobu patrzenia. W ciągu dnia przewija się kilka tysięcy graczy (zalogowanych kont), natomiast w godzinach szczytu w jednej chwili online, można zanotować ponad tysiąc graczy. (Jest to zależne od dnia, oraz wydarzeń z życia. Jak dużo osób danego dnia ma wolne, to liczba graczy online zwiększa się.)

• mattt i Kajster lubią to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych