Skocz do zawartości

Zdjęcie

Metin2 ponad życie!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 MojeExpo

MojeExpo

Gracz Tastria.pl

• Początkujący
  • 12 postów

Napisano 25 marzec 2018 - 17:53

Nie wiem, brak mi słów. Czasami aż wątpię, że tacy ludzie są również przedstawicielami Homo Sapiens, ale na pewno jest to przedstawiciel gildii Shaikru. 

https://imgur.com/a/Adp0t

https://imgur.com/a/5fM8X

#2 NOMADINI

NOMADINI

Gracz Tastria.pl

• Wierny Gracz
  • 109 postów

Napisano 25 marzec 2018 - 18:11

To ładnie :)

7bOWlvp.png

#3 mattt

mattt

Gracz Tastria.pl

• Wierny Gracz
  • 125 postów

Napisano 25 marzec 2018 - 21:05

W sumie to nie wiem, który z was jest bardziej niedorobiony. Prosiłbym o jakąś ankietę w temacie.

Drwal zawodowy! 43 Cm w bicu 21 w naganiaczu .i.

Coś o mnie : 22 lata przystojniak od urodzenia. Od 12 roku życia zostałem drwalem za namową ojca leśniczego. Żadna kłoda mi nie straszna, czy ta wielka i twarda czy ta sucha i leżąca. WYRYWAM WSZYTKO NAWET NAJTWARDSZE CHWAŚCIORY, KMWTW. 

Sprzęt: FISKARS X27 

Pilarka STIHL MS 880 (polecam świetnie sobie radzi)

#4 eNgie

eNgie

Gracz Tastria.pl

• Zbanowany
  • 77 postów

Napisano 26 marzec 2018 - 05:55

A ja zas prosiłabym by w koncu ta ****** administracja usunela tą skopiowaną gildie FBI.  Oryginał w moim posiadaniu nadal.

#5 MojeExpo

MojeExpo

Gracz Tastria.pl

• Początkujący
  • 12 postów

Napisano 26 marzec 2018 - 08:40

matt,

Uzasadnij :)

#6 mattt

mattt

Gracz Tastria.pl

• Wierny Gracz
  • 125 postów

Napisano 26 marzec 2018 - 11:36

"Przyjedź do Krakowa" dalej chyba nie trzeba. Ta jedna wiadomość wyraża więcej niż 1000 słów.

Coś o mnie : 22 lata przystojniak od urodzenia. Od 12 roku życia zostałem drwalem za namową ojca leśniczego. Żadna kłoda mi nie straszna, czy ta wielka i twarda czy ta sucha i leżąca. WYRYWAM WSZYTKO NAWET NAJTWARDSZE CHWAŚCIORY, KMWTW. 

#7 Magda

Magda

Gracz Tastria.pl

• Wierny Gracz
  • 132 postów

Napisano 26 marzec 2018 - 12:51

Mi również brak słów. 

Magda & Milena

#8 MojeExpo

MojeExpo

Gracz Tastria.pl

• Początkujący
  • 12 postów

Napisano 26 marzec 2018 - 13:18

Bronisz się atakując, prawda?

Sporo tych argumentów. To nie pierwszy raz kiedy tytułowy kolega do mnie tak spamuje.

Użytkownik MojeExpo edytował ten post 26 marzec 2018 - 13:19

#9 Magda

Magda

Gracz Tastria.pl

• Wierny Gracz
  • 132 postów

Napisano 26 marzec 2018 - 13:22

Co miałeś na celu wrzucając to na forum? Bo mimo starań, nie rozumiem.

Magda & Milena

#10 MojeExpo

MojeExpo

Gracz Tastria.pl

• Początkujący
  • 12 postów

Napisano 26 marzec 2018 - 13:26

Zachęcam pomimo to do intensywniejszej dedukcji.

Jeśli nie widzisz w tym patologicznego zachowania, kiedy to dorosły, z tego co powiedział ten kolega, zachowuje się jak 12 letni dzieciak, który po szkole pisze do swoich rówieśników, że rucha im matki i nie ma na niego kozaka w tej gierce, to pozostaje mi współczuć. 

#11 mattt

mattt

Gracz Tastria.pl

• Wierny Gracz
  • 125 postów

Napisano 26 marzec 2018 - 13:35

Ja tu widzę, że obaj jesteście siebie warci.

#12 MojeExpo

MojeExpo

Gracz Tastria.pl

• Początkujący
  • 12 postów

Napisano 26 marzec 2018 - 13:42

mattt,

Przesadzasz z tymi argumentami. Nie widzisz gorszego zła.

#13 Magda

Magda

Gracz Tastria.pl

• Wierny Gracz
  • 132 postów

Napisano 26 marzec 2018 - 13:44

Ja widzę patologiczne zachowanie po obu stronach. Co więcej, bardzo do siebie zbliżone. 

• mattt lubi to

Magda & Milena

#14 mattt

mattt

Gracz Tastria.pl

• Wierny Gracz
  • 125 postów

Napisano 26 marzec 2018 - 15:42

mattt,

Przesadzasz z tymi argumentami. Nie widzisz gorszego zła.

Rozumiem, że istnieje stopniowanie zła? 

Każdy się może wyzywać, ja nie widzę w tym nic złego. Sam lubię to robić. To jest nieodłączna część tej gry. Oboje to robicie, a Ty próbujesz wszystkich przekonać, że to ten drugi jest cham, burak i zło wcielone, a wygląda to nieco inaczej. 

#15 MojeExpo

MojeExpo

Gracz Tastria.pl

• Początkujący
  • 12 postów

Napisano 26 marzec 2018 - 16:13

Oczywiście, że stopniowanie zła istnieje. Dlatego też za ukradniecie cukierka nie idziesz do więzienia na dożywocie jak za zabójstwo.

Wyobraź sobie, że taki wariacik spamuje Ci przez 15 minut dokładnie w ten sam sposób jak zostało pokazane na screenach. Zostałem sprowokowany i już nie mogłem się powstrzymać. Ja tylko prezentuje jak się zachowują podludzie i tym samym jak się nie zachowywać. Ciebie to nie rusza, spoko. Enjoy gierke. Tyle ode mnie.

#16 mattt

mattt

Gracz Tastria.pl

• Wierny Gracz
  • 125 postów

Napisano 26 marzec 2018 - 17:55

Oczywiście, że stopniowanie zła istnieje. Dlatego też za ukradniecie cukierka nie idziesz do więzienia na dożywocie jak za zabójstwo.

Wyobraź sobie, że taki wariacik spamuje Ci przez 15 minut dokładnie w ten sam sposób jak zostało pokazane na screenach. Zostałem sprowokowany i już nie mogłem się powstrzymać. Ja tylko prezentuje jak się zachowują podludzie i tym samym jak się nie zachowywać. Ciebie to nie rusza, spoko. Enjoy gierke. Tyle ode mnie.

Zamiast zablokować szept jeśli Ci to nie odpowiada lepiej się wyzywać i pokazywać jaki ten koleś jest zły i niedobry. Nie rób ku*wy z logiki.

#17 MojeExpo

MojeExpo

Gracz Tastria.pl

• Początkujący
  • 12 postów

Napisano 26 marzec 2018 - 18:00

Szept jest na tyle przydatny, że nie warto go blokować. Już napisałem co próbuję pokazać w tym poście, a Ty mimo to unikasz sedna. Jeśli ja robię ku*wę z logiki, to Ty nawet nie miałeś okazji jej poznać.

#18 mattt

mattt

Gracz Tastria.pl

• Wierny Gracz
  • 125 postów

Napisano 26 marzec 2018 - 18:15

Jakie jest sedno? Koleś Cię wyzywa, a Ty jego i starasz się pokazać, że koleś jest bardziej toksyczny? Dla mnie toxic to toxic, nie stopniuje tego, tak jak większość ludzi.

#19 MojeExpo

MojeExpo

Gracz Tastria.pl

• Początkujący
  • 12 postów

Napisano 26 marzec 2018 - 18:18

Dobra, nie widzę już sensu tej "dyskusji". Leć bić w drzewa dalej.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych