Skocz do zawartości

Zdjęcie

-> " Topowe PVP " Na setkach : Bzyczek RZONDZISZ!

Dowód

• Zamknięty Temat jest zamknięty
39 odpowiedzi w tym temacie

#1 eNgie

eNgie

Gracz Tastria.pl

• Zbanowany
  • 77 postów

Napisano 14 marzec 2018 - 22:23

Jak dobrze co nie którzy wiedzą....

Pare dni temu bedąc poza domem na laptopie z XP windows 2000..

Wzielam pvp z 3 kont.. z Bzyczkiem.. na kazdym pojedynku padalam.. a jemu zostawalo 55 + k hp.. z 70 iles tam..

Dziś zdecydowalam po rozmowie z YT Lisek

By podjąc walkę i udowodnić panu  Bzyczkowi.. ze jest zerem..

I nie mozna setowac w pvp.. to wbrew wszelkich zasad...

Nawet najgorsza szumowina jak ja za jaką mnie macie.. nie seciłaby w PVP.

Tu macie kawalek pvp.. w spowolnieniu po 2 skowycie u bzyczka poszla setka/potka.. nie obchodzi mnie to.. ale poszlo..

Twardo twierdzil ze to nie prawda i wgl Cyt"Jestem TOP1 Wygryzlem cie itp.." Sprawy dla dzieci..

Lecz jak ktos inteligentny to sobie moze luknąć...

Filmik... 

I sobie odpowiedzieć na pytanie..

Jakim cudem TOP1 Szamanką bilam go ostro powinno mu zostac z 20k hp a zostalo 58k hp.. z 70 cos..

Duzo nie trzeba by to zakumac..

Takze  BZYCZKU - TOP1  Jest tylko jedna osoba i nie jestes nią ty :)

Po tym incydencie nie pros mnie juz nigdy wiecej o PVP bo nie dostaniesz.

Jestes serwerowym dnem.. pisząc wszędzie ze FBI lyka setki na prawo i lewo.. choc to nie prawda... ale cóż widocznie nie umiecie zrobic porządne eq.. ah poprzedze cie prosze nie tlumacz sie tym ze grasz od niedawna bo ten co gra od niedawno to trzyma ryj na klotke i podskakuje jak tylko jest na to choc gotowy..

PVP Uwazam za wygrane.. z mojej strony 100% uczciwie z twojej ? Sam sobie odpowiedz.

A tu na koniec mały komentarz bzyczka po tym jak sobie zdal sprawe z tego ze jednak ktos to nagrywal... co za noob.

69118945286723625792.jpg

Pozdrawiam moją gildie :  F B I   ™  TOP1 Robaczki tak 3majcie!!

W razie pytań odnosnie tego smiesznego incydentu który pozwolil udowodnic ile wart Lider MokroCi

To proszę PW w celu uniknięcia spamó pod tematem..

Moderatoró / Administratorów proszę o zamkniecie tematu w trybie szybkim i pozostawieniu go na forum przez jakis tydzień... Tak by zaden gracz nie wpadl w te same zasadzki w jakie wpadlam ja podejmujac walke z tym zerowcem.

PS dla hejtów jak chcecie hejtowac to bzyczka nie przyczepiajcie sie do mnie bo jak widac nie ja tu dalam dupy <333

Użytkownik eNgie edytował ten post 14 marzec 2018 - 22:30

#2 lisek1000

lisek1000

Gracz Tastria.pl

• Gracz Tastria.pl
  • 18 postów

Napisano 14 marzec 2018 - 22:30

W 1:50 jest przeze mnie uchwycony moment setki. Przynajmniej tak mi się wydaje. Nie daję stu procentowej gwarancji, ale po tym, ze z 78k Bzyczkowi zostaje 55k hp w pvp jest co najmniej moim zdaniem kontrowersyjne.

Ekspertem nie jestem, tak wiec jest to tylko sugerowany moment przeze mnie :)

• eNgie lubi to

#3 Hugo

Hugo

Gracz Tastria.pl

• Wierny Gracz
  • 98 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 07:42

Taki z Ciebie top1 bzyczek?? Hahahaha FBI Pany
  • eNgie lubi to

#4 Pieklik

Pieklik

Gracz Tastria.pl

• Początkujący
  • 14 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 07:55

ahh  czego można się spodziewać po bzyczku?

• eNgie lubi to

#5 mattt

mattt

Gracz Tastria.pl

• Wierny Gracz
  • 125 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 10:02

Ja jebe ale wy tam wszyscy jesteście zjedzeni. O CHUY. Na filmiku nie widać czy to seta autopota, a może tylko niebieska autopota. Chłopak Ci napisał, że faktycznie mogło coś być i oddał Ci punkt w pvp, a Ty zamiast bić się dalej robisz z siebie wielką panią a jesteś zwykłą pospolitą prostytutką. Co do pvp to dziwie się bzykowi, że w ogóle z Tobą wziął, bo szczerze mówiąc to co ostatnio zobaczyłem na pustyni to był śmiech. Czemu teraz GeraDani nie wziął pt z bzykiem? hmmm?

Chyba tylko po to żebyś mogła zrobić temat i próbować kogoś ośmieszyć a jak zwykle robisz pośmiewisko z siebie. Czekamy na turniej 1vs1 zobaczymy jakaś jesteś mocna i to całe Twoje fbi .... 

PS. Jak każdy wie miałem 2 dniową przerwę od gry spowodowaną wyjazdem do brata endzi. Pod spodem zostawiam zdjęcie z naszego pięknego spotkania.

d3f85e211333f.jpg

Drwal zawodowy! 43 Cm w bicu 21 w naganiaczu .i.

Coś o mnie : 22 lata przystojniak od urodzenia. Od 12 roku życia zostałem drwalem za namową ojca leśniczego. Żadna kłoda mi nie straszna, czy ta wielka i twarda czy ta sucha i leżąca. WYRYWAM WSZYTKO NAWET NAJTWARDSZE CHWAŚCIORY, KMWTW. 

Sprzęt: FISKARS X27 

Pilarka STIHL MS 880 (polecam świetnie sobie radzi)

#6 Hugo

Hugo

Gracz Tastria.pl

• Wierny Gracz
  • 98 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 10:30

Wy jesteście chyba takie składaki tzn cała wasza gildia składa 1 eq żeby bzyczek miał na pvp, wczoraj widocznie nie przygotował się na pvp bo nie miał od kogo eq pożyczyć . Poza tym od kiedy setka/pota się włącza samą z siebie ? Nie ośmieszajcie się. Pozdro , dodam jeszcze że wyleciał z wymówką że na 4 ma do roboty bo wiedział że nie ma co tam szukać odpuścił więc nie ma o czym rozmawiać moim zdaniem . Totalne z was dno i tyle . Nie pozdrawiam .

Użytkownik Hugo edytował ten post 15 marzec 2018 - 10:38

• eNgie lubi to

#7 mattt

mattt

Gracz Tastria.pl

• Wierny Gracz
  • 125 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 11:14

xDDDDDDDDD  Typie niektórzy pracują i mają życie prywatne i siedzenie przed kompem by być "top1" NIE JEST PRIORYTETEM ŻYCIOWYM. Jak zaczniesz pracować i wstawać rano to zrozumiesz. Na jakiej postaci ty grasz, że piszesz takie rzeczy? jak chcesz udowodnić, że taki mocny jesteś to weź pvp z kimś od nas, a nie szczekasz.

Coś o mnie : 22 lata przystojniak od urodzenia. Od 12 roku życia zostałem drwalem za namową ojca leśniczego. Żadna kłoda mi nie straszna, czy ta wielka i twarda czy ta sucha i leżąca. WYRYWAM WSZYTKO NAWET NAJTWARDSZE CHWAŚCIORY, KMWTW. 

#8 eNgie

eNgie

Gracz Tastria.pl

• Zbanowany
  • 77 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 13:07

Kto jest  TOP1 

To juz chyba wiecie,,, jak nie to przypomne

F B I 

Sądze że juz do kazdego doszlo to by uwazac w pvp z ową osobą 

Proszę o zamkniecie tematu niema on najmniejszego juz znaczenia :P

Dziena <3 Wasza Quenn the best Andzi!!

#9 mattt

mattt

Gracz Tastria.pl

• Wierny Gracz
  • 125 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 13:15

Wszyscy mają wywalone na to twoje top1, nikt cię tu nie lubi i nikt cię tu nie chce pusta atencjuszko. Zamiast siedzieć na tej grze czy też forum bierz słownik w łapę a wszyscy na tym skorzystamy. 

A teraz do całego FBI. Pokażcie mi tą klatkę gdzie Bzykuś coś klika bo na tym nagraniu nic nie widać , a liderka tym bardziej nic nie widzi bo ma oczy qtengiem klienta zasłonięte.

• NieT lubi to

#10 Pucio

Pucio

Gracz Tastria.pl

• Gracz Tastria.pl
  • 32 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 14:58

Moim skromnym zdaniem , to jest niebieska AP . Było by miło jeżeli jakiś administator się wypowiedział w tym temacie .

#11 NieT

NieT

Gracz Tastria.pl

• Początkujący
  • 5 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 15:14

Nie wiem z kogo próbujecie zrobić idiotów, chyba tylko z siebie... Dokładnie widać że użyta była niebieska pota wy kasztany ..

#12 BzykuBzyku

BzykuBzyku

Gracz Tastria.pl

• Zbanowany
  • 119 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 15:58

Yebac :) Jak napisalem co widac na filmie...Niepotrafie powiedziec co to jest...Zeby uniknac zbednej i ponownej szopki oddalem punkt   

1;0  Dla ciebie Grubasku :)    Tylko ze ty wiesz ze to byl jedyny punkt ktory w tym pvp moglas zdobyc XD w dodatku z mojej winy :D   

PROPONUJE ZEBY GM TEPNA NAS NA ARENE    :D   DOKONCZYMY TO CO JUZ ZACZALAS. CHYBA NIE MASZ NIC PRZECIWKO .

ps.  Naprawde tym bufem nie bijesz nic :D wiec uwierz mi ze to co błyslo po moim skilu (i jak juz to nazwalas SETKA)  jest niepotrzebne mi akurat w pvp :D

Czekam na propozycje dokonczenia tego PVP :D  chyba ze poprostu wiesz ze ne masz szans tego wygrac :)

Nasze poprzednie PVP (gdy geradani mnie pilnowal w pt )  skonczyly sie jak skonczyly.Wyniki sa w jakims temacie...teraz jest 1;0 dla ciebie   

DOPIERO 1;0 ^^

Użytkownik BzykuBzyku edytował ten post 15 marzec 2018 - 16:25

• Pucio lubi to

#13 mattt

mattt

Gracz Tastria.pl

• Wierny Gracz
  • 125 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 16:46

BZYKU ZAMKNIJ DUPEEE TAK MÓWIE JA KNUROWA ENDZIIIIIIII. WSZYSCY WIE KTO JEST TOPOWĄ LACHOCIĄGARĄ NIE ODBIERZESZ MI TEGO. POĆWICZ ELO TOP1 TOP1 FBIIII MIXY TOP1 11111 MOAJ GILDIA TOPP111 SETKA SMIECIU

• BzykuBzyku lubi to

#14 BzykuBzyku

BzykuBzyku

Gracz Tastria.pl

• Zbanowany
  • 119 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 16:52

Porazka w takim razie z mojej strony XD    Dlem dupy za darmo ;/ Engi wiem ze nie jestes dumna.

bM PRZEGRALAS 3;1

DAGEREM TEZ 3;1

ARCHEREM 3;0

a szamanka  to dopiero 1;0 dla Ciebie :D  Przez moj blad ( ta potka) tak to nawywam bo widze to na swoim filmiku

Takze Dziecinade to ty tu odstawiasz...   nwm ile tu wydalas zl ale smieje sie ze masz taki bl dupy ze przegrywasz XD   

Użytkownik BzykuBzyku edytował ten post 15 marzec 2018 - 16:57

• mattt lubi to

#15 mattt

mattt

Gracz Tastria.pl

• Wierny Gracz
  • 125 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 17:15

Porazka w takim razie z mojej strony XD    Dlem dupy za darmo ;/ Engi wiem ze nie jestes dumna.

bM PRZEGRALAS 3;1

DAGEREM TEZ 3;1

ARCHEREM 3;0

a szamanka  to dopiero 1;0 dla Ciebie :D  Przez moj blad ( ta potka) tak to nawywam bo widze to na swoim filmiku

Takze Dziecinade to ty tu odstawiasz...   nwm ile tu wydalas zl ale smieje sie ze masz taki bl dupy ze przegrywasz XD   

GUWNO GUWNO GUWNO. Ona nie przegryfa bo nie bierze pvp z klientami dopóki nie zapłacą.. Także utkaj tą dziurę rozjechaną.

• BzykuBzyku i bambuciaa lubią to

#16 BzykuBzyku

BzykuBzyku

Gracz Tastria.pl

• Zbanowany
  • 119 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 17:25

Like XD

• bambuciaa lubi to

#17 Tabaluga

Tabaluga

Gracz Tastria.pl

• Gracz Tastria.pl
  • 742 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 22:45

Chciałbym podkreślić że dyskusja jest dyskusją ale wszelkie osoby obrażające innego gracza będą karane na forum punktami ostrzeżeń a nawet zablokowaniem konta,pozdrawiam i proszę o spokój :)

Pozdrawiam serdecznie!

Drogi graczu,pamiętaj aby przy wymianach zaprosić Tutora albo Gma,zwiększy to bezpieczeństwo pomyślnej wymiany!

Dołączona grafika

#18 Magda

Magda

Gracz Tastria.pl

• Wierny Gracz
  • 132 postów

Napisano 16 marzec 2018 - 07:37

Co Ty masz z tym wyzywaniem wszystkich od zer? I z podkreślaniem że Twoja gildia jest top 1? Jakieś kompleksy masz i tutaj chcesz pokazać że jednak jesteś coś warta? Takim zachowaniem pokazujesz, że jesteś zerem o którym tak często wspominasz, niestety...

Ja tam widzę użycie niebieskiej autopoty. Ale załóżmy że była to ta Twoja setka. Co z innymi pojedynkami które przegrałaś? Bo wiesz... Ten jeden z szamanką niczego nie zmienia, pozostałe mówią same za siebie. Z boku, ze strony bezstronnej osoby, wygląda to tak: wiesz że dałaś dupy - jak to ładnie określiłaś - i przez dwa dni szukałaś czegoś, do czego mogłabyś się przyczepić. Bo musisz koniecznie pokazać, że jednak tym zerem nie jesteś. Takie trochę żałosne - oczywiście z mojej strony. Bo ze strony Twojej gildii zapewne nadal jesteś bohaterką, niemalże bogiem w ich oczach.

• Pucio, mattt i Mikuś lubią to

Magda & Milena

#19 ElPatron

ElPatron

Gracz Tastria.pl

• Gracz Tastria.pl
  • 15 postów

Napisano 16 marzec 2018 - 10:28

Widzę tu spine ludzi inwestujących dużo pieniędzy w tą gre, a już na pewno dużo nerwów :P

• eNgie lubi to

#20 mattt

mattt

Gracz Tastria.pl

• Wierny Gracz
  • 125 postów

Napisano 16 marzec 2018 - 12:16

Widzę tu spine ludzi inwestujących dużo pieniędzy w tą gre, a już na pewno dużo nerwów :P

Jedyną osobą inwestującą pieniążki w tą grę jest ta raszpla Endzi, nikt z naszej gildii konta nie kupił. Do wszystkiego doszliśmy sami.

• bambuciaa lubi to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych